МУЗЕЙ НАУКИ

НАША КОМАНДА

НАШІ ШАЛЕНІ НАУКОВЦІ
МАБУТЬ, МИ ВЖЕ БІЛЬШЕ НІЖ КОМАНДА,
МАБУТЬ, МИ - СІМ'Я!
Віталій Снігурський
Монстр у галузі артистизму, чоловік-харизма, або як його називають у підпіллі - професор Вольтануйтий. Шалені електричні заряди енергії змушують його не тільки "шваркати" людей, а й на руках ходити! Психолог за освітою, тому знайде індивідуальний підхід до кожного!
Аня Луценко
Одна з семи зірок нашого веселого колективу! Вона знає, як підняти настрій, вона вміє по-справжньому веселитись, а коли чує музику, - без вагань починає танцювати. Дівчина з вищою педагогічною освітою та величезним досвідом роботи з підлітками. Свято її друге ім'я.
Наталя Коваль
Енергійна, талановита, запальна та дуууже позитивна! Вона та, хто з легкістю розвеселить навіть найсором'язливіших діток.
Вона може бути різною: і подружкою Вольтанутого, і дівчиною-хіміком, і місс Блек, і Ейн, і навіть Штейн))
Юра Дичук
Людина із креативним мисленням, світлою душею, позитивним характером, любов'ю до людей. Він завжди готовий прийти на домогу. Ви не проти підзарядитися, наче батарейки? Ооооо, то Юрко вже готовий вдарити по струнах!
Катя Качан
Легко витримує Божевільного Професора, ходить із дітлахами в археологічні подорожі і заплутує бажаючих дійти до перемоги у квестах)) Ну-ну, спробуй перемогти Катю у Майнкрафт! А взагалі, вона добра, ніжна, чуйна та турботлива. І дуже просто занурить будь-кого у казковий світ пригод!
Сергій Руденко
Він може і запалити танцпол, і з легкістю розважити жартами, а це поєднання чудово дає можливість працювати як і з дітьми дошкільного віку, так і з дорослими.
Відчуваєте рівень?

Наталя Даниленко
Міс Посмішка, Міс Емоція, Міс Безпосередність і справжній тайфун нашої сімки! Приборкувачка неонового світла, яка на одному диханні розбиває серця троянди. Улюблениця маленьких відвідувачів музею. Впевнені, що і ваша троянда ваше серце буде належати їй!
БАЖАЄШ СПРОБУВАТИ СЕБЕ
У РОЛІ ВЕДУЧОГО ШОУ?
ВІДПРАВЛЯЙ РЕЗЮМЕ
Розкажіть про себе
Додайте резюме